طراحی انواع وب سایت | وردپرس و اختصاصی
GT_LOGO__-removebg-preview

تیم توسعه نرم افزاری گندم

طراحی وب سایت وردپرسی و اختصاصی

با ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۲۵۱۲۴۷۸۴

طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن های اختصاصی با پایتون

تیم توسعه نرم افزاری گندم با بهره گیری از زبان برنامه نویسی پایتون و فریمورک قدرتمند جنگو آماده طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای تحت وب سازمانی و شرکتی و همچنین وب سایت ها اختصاصی با امکانات مورد نیاز کسب و کار میباشد.

زبان ها و فریمورک هایی که به آن مسلط هستیم

تیم توسعه نرم افزاری گندم با تجربه بیش از یک دهه در برنامه نویسی وب اپلیکیشن ها

Python-logo-notext.svg

زبان برنامه نویسی پایتون

سرعت بالا و انعطاف پذیری

فریمورک جنگو

پایدارترین فریمورک تحت وب

110-1106837_proj4js-by-proj4js-javascript-icon-logo-png-clipart

زبان جاوا اسکریپت

محبوبترین زبان رابط کاربری

bootstrap-stack

فریمورک بوت استرپ

کامل ترین فریمورک رسپانسیو

چرا طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی برای مشتریانی مناسب است که در سایت خود نیازمند ساز و کارهای اختصاصی و مختص کسب و کار خود هستند. در طراحی سایت اختصاصی ابتدا نیازهای کارفرما بررسی و سپس مدل داده آن طراحی میشود. پس از طراحی مدل داده ای فرآیند های مورد نیاز کارفرما تحلیل و به صورت چارت نمایش و تایید کارفرما اخذ میگردد. پس از تعیین فرآیندها مرحله پیاده سازی منطق وب سایت آغاز شده و کدهای منطقی نوشته و تست میگردد. در طول مدت برنامه نویسی بخش لاجیک سایت رابط کاربری با توجه به نیاز  کارفرما طراحی و تدوین میگردد. پس از تایید طرح توسط کارفرما رابط کاربری طراحی شده به هسته وب سایت متصل و بخش کاربری آن فعال میگردد.

سایت های اختصاصی معمولا برای کسب و کارهای پیچیده با فرآیندهای متعدد و تو در تو مناسب بوده که امکان پیاده سازی آن با سیستم های مدیریت محتوا امکان پذیر نبوده و یا زمان و هزینه ای بیش از حد نیاز دارد. ما در تیم گندم با زبان برنامه نویسی پایتون و فریمورک جنگو وب اپلیکیشن های اختصاصی قابل توسعه پایدار و منعطف را طراحی و اجرا میکنیم.

تیم توسعه نرم افزاری گندم با تسلط به زبان های مهم و روز دنیا در حوزه طراحی وب اپلیکیشن تاکنون توانسته است نیازهای کارفرمایان خود را برآورده و رضایت آنان را جلب نماید. در تمامی مراحل طراحی وب اپلیکیشن اختصاصی تیم ما در کنار شما بوده و مشاوره های مورد نیاز را به کارفرمای محترم ارائه مینماید.

سیستم اختصاصی فروش تور گندم

سامانه فروش آنلاین خدمات تور و گردشگری

تیم توسعه نرم افزاری گندم با بهره گیری از زبان برنامه نویسی پایتون و فریمورک قدرتمند جنگو سامانه فروش خدمات تور و گردشگری را به صورت رزرو آنلاین و رزرو آفلاین فراهم نموده است. امکانات فراوان و پنل مدیریت اجاکس با سرعت فوق بالا از مزیت های این سیستم میباشد.

رزرو آنلاین

کیف پول

وبلاک و سفرنامه

تور و هتل

جدیدترین مقالات حوزه تکنولوژی

مقالات مفید در زمینه حوزه طراحی وبسایت و برنامه نویسی

تیم توسه نرم افزاری گندم

بیش از یک دهه تجربه در حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی وب اپلیکیشن های اختصاصی در کنار شما هستیم تا کسب و کار خود را آنلاین نموده و بازاری به بزرگی ایران را برای خدمات خود در اختیار داشته باشید. اگر نیازمند وب سایت خاصی هستید که فرآیندهای آن را اختصاصی برایتان بنویسیم میتوانید بر دانش ما تکیه کنید و رویای خود را محقق سازید.

نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تماس خود را ثبت کنید با شما تماس میگیریم

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش با شماره تماس ۰۹۱۲۵۱۲۴۷۸۴ تماس حاصل نمایید.

تمام حقوق برای تیم توسعه نرم افزاری گندم محفوظ است.

بستن منو